..: Trasa vlaku Os 19020 - JŘ 2009 :..
Os 19020
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 18.48 1
  Stará Huť  18.50 18.50  
  Mokrovraty  18.56 18.56  
  Malá Hraštice  19.02 19.02  
  Nová Ves pod Pleší  19.08 19.08  
  Mníšek pod Brdy  19.15 19.16 3
  Rymaně  19.18 19.18  
  Čisovice  19.23 19.24 3
  Bojanovice  19.27 19.27  
  Bojov  19.30 19.30  
  Klínec  19.35 19.35  
  Měchenice  19.41 19.42 2
  Skochovice  19.45 19.45  
  Vrané nad Vltavou  19.48 19.49 3
  Dolní Břežany-Jarov  19.52 19.52  
  Praha-Zbraslav  19.56 20.02 3
  Praha-Komořany  20.06 20.06  
  Praha-Modřany zastávka  20.09 20.09  
  Praha-Braník  20.14 20.14 3
  Praha-Krč  20.19 20.19 2/2
  Praha-Vršovice  20.27 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök