Os 19020 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 0.00 | 18.48 | 1 | ||
Stará Huť | 18.50 | 18.50 | |||
Mokrovraty | 18.56 | 18.56 | |||
Malá Hraštice | 19.02 | 19.02 | |||
Nová Ves pod Pleší | 19.08 | 19.08 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.15 | 19.16 | 3 | ||
Rymaně | 19.18 | 19.18 | |||
Čisovice | 19.23 | 19.24 | 3 | ||
Bojanovice | 19.27 | 19.27 | |||
Bojov | 19.30 | 19.30 | |||
Klínec | 19.35 | 19.35 | |||
Měchenice | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Skochovice | 19.45 | 19.45 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.48 | 19.49 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.52 | 19.52 | |||
Praha-Zbraslav | 19.56 | 20.02 | 3 | ||
Praha-Komořany | 20.06 | 20.06 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.09 | 20.09 | |||
Praha-Braník | 20.14 | 20.14 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.19 | 20.19 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 20.27 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster