Sp 1901 „Rokytka“ | |
Řazení vlaku: 163 + A150 + Bt283 + 4xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 16.18 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 16.26 | 16.29 | 3 | ||
Český Brod | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Pečky | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Kolín zastávka | 17.15 | 17.16 | |||
Kolín | 17.18 | 17.20 | 2 | ||
Starý Kolín | 17.25 | 17.25 | |||
Záboří nad Labem | 17.29 | 17.30 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 17.32 | 17.32 | |||
Chvaletice | 17.36 | 17.37 | |||
Přelouč | 17.45 | 17.46 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.55 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci