..: Trasa vlaku Os 19019 - JŘ 2009 :..
Os 19019
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 23.31 2
  Praha-Krč  23.38 23.39 2/2
  Praha-Braník  23.43 23.44 3
  Praha-Modřany zastávka  23.47 23.47  
  Praha-Komořany  23.51 23.51  
  Praha-Zbraslav  23.55 23.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  23.59 23.59  
  Vrané nad Vltavou  0.02 0.03 3
  Skochovice  0.05 0.05  
  Měchenice  0.09 0.10 2
  Klínec  0.15 0.15  
  Bojov  0.19 0.19  
  Bojanovice  0.22 0.22  
  Čisovice  0.26 0.27 2
  Rymaně  0.32 0.32  
  Mníšek pod Brdy  0.35 0.36 3
  Nová Ves pod Pleší  0.41 0.41  
  Malá Hraštice  0.46 0.46  
  Mokrovraty  0.51 0.51  
  Stará Huť  0.56 0.56  
  Dobříš  0.59 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci