Os 19017 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 20.52 | 2 | ||
Praha-Krč | 20.59 | 21.00 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 21.04 | 21.05 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 21.08 | 21.08 | |||
Praha-Komořany | 21.13 | 21.13 | |||
Praha-Zbraslav | 21.17 | 21.18 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.21 | 21.21 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.25 | 21.35 | 2 | ||
Skochovice | 21.37 | 21.37 | |||
Měchenice | 21.40 | 21.41 | 2 | ||
Klínec | 21.47 | 21.47 | |||
Bojov | 21.52 | 21.52 | |||
Bojanovice | 21.56 | 21.56 | |||
Čisovice | 22.00 | 22.01 | 2 | ||
Rymaně | 22.07 | 22.07 | |||
Mníšek pod Brdy | 22.10 | 22.11 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 22.17 | 22.17 | |||
Malá Hraštice | 22.21 | 22.21 | |||
Mokrovraty | 22.27 | 22.27 | |||
Stará Huť | 22.33 | 22.33 | |||
Dobříš | 22.36 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy