..: Trasa vlaku Os 19017 - JŘ 2009 :..
Os 19017
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 20.52 2
  Praha-Krč  20.59 21.00 2/2
  Praha-Braník  21.04 21.05 3
  Praha-Modřany zastávka  21.08 21.08  
  Praha-Komořany  21.13 21.13  
  Praha-Zbraslav  21.17 21.18 3
  Dolní Břežany-Jarov  21.21 21.21  
  Vrané nad Vltavou  21.25 21.35 2
  Skochovice  21.37 21.37  
  Měchenice  21.40 21.41 2
  Klínec  21.47 21.47  
  Bojov  21.52 21.52  
  Bojanovice  21.56 21.56  
  Čisovice  22.00 22.01 2
  Rymaně  22.07 22.07  
  Mníšek pod Brdy  22.10 22.11 3
  Nová Ves pod Pleší  22.17 22.17  
  Malá Hraštice  22.21 22.21  
  Mokrovraty  22.27 22.27  
  Stará Huť  22.33 22.33  
  Dobříš  22.36 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster