..: Trasa vlaku Os 19016 - JŘ 2009 :..
Os 19016
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 16.18 1
  Stará Huť  16.20 16.20  
  Mokrovraty  16.26 16.26  
  Malá Hraštice  16.32 16.32  
  Nová Ves pod Pleší  16.38 16.38  
  Mníšek pod Brdy  16.45 16.51 3
  Rymaně  16.53 16.53  
  Čisovice  16.58 16.59 3
  Bojanovice  17.02 17.02  
  Bojov  17.05 17.05  
  Klínec  17.10 17.10  
  Měchenice  17.16 17.17 2
  Skochovice  17.20 17.20  
  Vrané nad Vltavou  17.23 17.25 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.28 17.28  
  Praha-Zbraslav  17.33 17.34 3
  Praha-Komořany  17.39 17.39  
  Praha-Modřany zastávka  17.43 17.43  
  Praha-Braník  17.49 17.49 3
  Praha-Krč  17.55 17.55 2/2
  Praha-Vršovice  18.10 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster