..: Trasa vlaku Os 19009 - JŘ 2009 :..
Os 19009
Řazení vlaku: 2x810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 12.20 2
  Praha-Krč  12.27 12.28 2/2
  Praha-Braník  12.32 12.33 3
  Praha-Modřany zastávka  12.36 12.36  
  Praha-Komořany  12.41 12.41  
  Praha-Zbraslav  12.45 12.46 3
  Dolní Břežany-Jarov  12.49 12.49  
  Vrané nad Vltavou  12.53 12.55 2
  Skochovice  12.57 12.57  
  Měchenice  13.00 13.01 2
  Klínec  13.07 13.07  
  Bojov  13.12 13.12  
  Bojanovice  13.16 13.16  
  Čisovice  13.20 13.21 2
  Rymaně  13.27 13.27  
  Mníšek pod Brdy  13.30 13.37 3
  Nová Ves pod Pleší  13.43 13.43  
  Malá Hraštice  13.47 13.47  
  Mokrovraty  13.53 13.53  
  Stará Huť  13.59 13.59  
  Dobříš  14.02 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci