..: Trasa vlaku Os 19008 - JŘ 2009 :..
Os 19008
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 9.47 1
  Stará Huť  9.49 9.49  
  Mokrovraty  9.55 9.55  
  Malá Hraštice  10.01 10.01  
  Nová Ves pod Pleší  10.07 10.07  
  Mníšek pod Brdy  10.14 10.15 3
  Rymaně  10.17 10.17  
  Čisovice  10.22 10.23 3
  Bojanovice  10.26 10.26  
  Bojov  10.29 10.29  
  Klínec  10.34 10.34  
  Měchenice  10.40 10.41 2
  Skochovice  10.44 10.44  
  Vrané nad Vltavou  10.47 10.48 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.51 10.51  
  Praha-Zbraslav  10.55 10.56 3
  Praha-Komořany  11.00 11.00  
  Praha-Modřany zastávka  11.03 11.03  
  Praha-Braník  11.08 11.08 3
  Praha-Krč  11.13 11.13 2/2
  Praha-Vršovice  11.23 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster