Os 19007 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 10.11 | 2 | ||
Praha-Krč | 10.18 | 10.19 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 10.23 | 10.24 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 10.27 | 10.27 | |||
Praha-Komořany | 10.32 | 10.32 | |||
Praha-Zbraslav | 10.36 | 10.37 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 10.40 | 10.40 | |||
Vrané nad Vltavou | 10.44 | 10.50 | 2 | ||
Skochovice | 10.52 | 10.52 | |||
Měchenice | 10.55 | 10.56 | 2 | ||
Klínec | 11.02 | 11.02 | |||
Bojov | 11.07 | 11.07 | |||
Bojanovice | 11.11 | 11.11 | |||
Čisovice | 11.15 | 11.16 | 2 | ||
Rymaně | 11.22 | 11.22 | |||
Mníšek pod Brdy | 11.25 | 11.26 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 11.32 | 11.32 | |||
Malá Hraštice | 11.36 | 11.36 | |||
Mokrovraty | 11.42 | 11.42 | |||
Stará Huť | 11.48 | 11.48 | |||
Dobříš | 11.51 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia