..: Trasa vlaku Os 19007 - JŘ 2009 :..
Os 19007
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 10.11 2
  Praha-Krč  10.18 10.19 2/2
  Praha-Braník  10.23 10.24 3
  Praha-Modřany zastávka  10.27 10.27  
  Praha-Komořany  10.32 10.32  
  Praha-Zbraslav  10.36 10.37 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.40 10.40  
  Vrané nad Vltavou  10.44 10.50 2
  Skochovice  10.52 10.52  
  Měchenice  10.55 10.56 2
  Klínec  11.02 11.02  
  Bojov  11.07 11.07  
  Bojanovice  11.11 11.11  
  Čisovice  11.15 11.16 2
  Rymaně  11.22 11.22  
  Mníšek pod Brdy  11.25 11.26 3
  Nová Ves pod Pleší  11.32 11.32  
  Malá Hraštice  11.36 11.36  
  Mokrovraty  11.42 11.42  
  Stará Huť  11.48 11.48  
  Dobříš  11.51 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy