..: Trasa vlaku Os 19003 - JŘ 2009 :..
Os 19003
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 7.55 2
  Praha-Krč  8.02 8.05 2/2
  Praha-Braník  8.09 8.10 3
  Praha-Modřany zastávka  8.13 8.13  
  Praha-Komořany  8.18 8.18  
  Praha-Zbraslav  8.22 8.23 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.26 8.26  
  Vrané nad Vltavou  8.30 8.31 2
  Skochovice  8.33 8.33  
  Měchenice  8.36 8.37 2
  Klínec  8.43 8.43  
  Bojov  8.48 8.48  
  Bojanovice  8.52 8.52  
  Čisovice  8.56 8.57 2
  Rymaně  9.03 9.03  
  Mníšek pod Brdy  9.06 9.07 3
  Nová Ves pod Pleší  9.13 9.13  
  Malá Hraštice  9.17 9.17  
  Mokrovraty  9.23 9.23  
  Stará Huť  9.29 9.29  
  Dobříš  9.32 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci