..: Trasa vlaku Os 19000 - JŘ 2009 :..
Os 19000
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 3.39 1
  Stará Huť  3.41 3.41  
  Mokrovraty  3.47 3.47  
  Malá Hraštice  3.53 3.53  
  Nová Ves pod Pleší  3.59 3.59  
  Mníšek pod Brdy  4.06 4.07 3
  Rymaně  4.09 4.09  
  Čisovice  4.14 4.17 3
  Bojanovice  4.20 4.20  
  Bojov  4.23 4.23  
  Klínec  4.28 4.28  
  Měchenice  4.34 4.35 2
  Skochovice  4.38 4.38  
  Vrané nad Vltavou  4.41 4.42 3
  Dolní Břežany-Jarov  4.45 4.45  
  Praha-Zbraslav  4.49 4.50 3
  Praha-Komořany  4.54 4.54  
  Praha-Modřany zastávka  4.57 4.57  
  Praha-Braník  5.02 5.02 3
  Praha-Krč  5.07 5.07 2/2
  Praha-Vršovice  5.15 5.16 3
  Praha hlavní nádraží  5.20 0.00 1A/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci