Vlak 1771 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlonice | 0.00 | 15.29 | 2 | ||
Straškov | 16.02 | 16.06 | 3 | ||
Ctiněves | 16.17 | 16.21 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.53 | 17.24 | 3 | ||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 17.34 | 1/2 | ||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 17.46 | 1/3 | ||
Praha-Holešovice | 17.58 | 18.05 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.15 | 18.31 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 18.35 | 18.52 | 3 | ||
Praha-Braník | 19.04 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy