Sp 1678 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužná u Rakovníka | 0.00 | 14.24 | 3 | ||
Krupá | 14.28 | 14.29 | |||
Mutějovice zastávka | 14.32 | 14.32 | |||
Milostín | 14.35 | 14.36 | 3 | ||
Deštnice | 14.41 | 14.41 | |||
Želeč | 14.48 | 14.48 | |||
Měcholupy | 14.54 | 14.56 | 3 | ||
Žatec | 15.09 | 15.10 | 4 | ||
Hořetice | 15.17 | 15.18 | 3 | ||
Březno u Chomutova | 15.24 | 15.25 | 4 | ||
Chomutov | 15.42 | 15.45 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 15.48 | 15.49 | |||
Jirkov | 15.56 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy