Os 16751 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bečov nad Teplou | 0.00 | 19.43 | 3 | ||
Otročín | 19.55 | 19.57 | 2 | ||
Poseč | 20.02 | 20.02 | |||
Toužim | 20.10 | 20.12 | 2 | ||
Luhov | 20.17 | 20.17 | |||
Smilov | 20.21 | 20.21 | |||
Štědrá | 20.29 | 20.29 | |||
Borek u Žlutic | 20.35 | 20.35 | |||
Žlutice | 20.40 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster