Os 12962 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 0.00 | 18.09 | 3 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 18.14 | 18.14 | |||
Františkovy Lázně | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Žírovice-Seníky | 18.22 | 18.22 | |||
Vojtanov | 18.25 | 18.26 | 1 | ||
Plesná | 18.33 | 18.33 | |||
Bad Brambach | 18.37 | 18.38 | |||
Raun | 18.47 | 18.48 | |||
Sohl | 18.50 | 18.50 | |||
Bad Elster | 18.54 | 18.55 | |||
Adorf (Vogtl) | 18.58 | 19.06 | |||
Hundsgrün | 19.12 | 19.12 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 19.18 | 19.19 | |||
Pirk | 19.25 | 19.25 | |||
Weischlitz | 19.28 | 19.35 | |||
Kürbitz | 19.37 | 19.37 | |||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 19.40 | 19.40 | |||
Plauen (Vogtl) West | 19.42 | 19.43 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 19.46 | 20.02 | |||
Jößnitz | 20.05 | 20.06 | |||
Jocketa | 20.09 | 20.09 | |||
Ruppertsgrün | 20.12 | 20.12 | |||
Herlasgrün | 20.16 | 20.17 | |||
Limbach (Vogtl) | 20.19 | 20.20 | |||
Netzschkau | 20.22 | 20.23 | |||
Reichenbach (Vogtl) ob Bf | 20.27 | 20.28 | |||
Neumark (Sachs) | 20.35 | 20.36 | |||
Steinpleis | 20.42 | 20.43 | |||
Lichtentanne (Sachs) | 20.46 | 20.46 | |||
Zwickau (Sachs) Hbf | 20.51 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster