Os 12837 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdek-Místek | 0.00 | 21.38 | 1 | ||
Dobrá u Frýdku-Místku | 21.44 | 21.45 | 2 | ||
Dobratice pod Prašivou | 21.50 | 21.50 | |||
Horní Tošanovice | 21.53 | 21.53 | |||
Hnojník | 21.56 | 21.59 | 3 | ||
Střítež u Českého Těšína | 22.02 | 22.02 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 22.05 | 22.05 | |||
Ropice (Ropica) | 22.08 | 22.08 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.14 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci