Os 9313 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.13 | 0.00 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 12.10 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Praha-Kyje | 12.24 | 12.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 12.27 | 12.27 | |||
Praha-Běchovice | 12.31 | 12.31 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 12.36 | 12.36 | |||
Úvaly | 12.40 | 12.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 12.43 | 12.43 | |||
Rostoklaty | 12.46 | 12.46 | |||
Český Brod | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Klučov | 12.54 | 12.54 | |||
Poříčany | 12.57 | 13.01 | 1 | ||
Tatce | 13.05 | 13.05 | |||
Pečky | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Cerhenice | 13.12 | 13.12 | |||
Velim | 13.15 | 13.15 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 13.17 | 13.17 | |||
Kolín zastávka | 13.21 | 13.22 | |||
Kolín | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Kolín dílny | 13.29 | 13.29 | |||
Starý Kolín | 13.33 | 13.33 | |||
Záboří nad Labem | 13.37 | 13.42 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 13.43 | 13.43 | |||
Kojice | 13.46 | 13.46 | |||
Chvaletice | 13.48 | 13.48 | |||
Řečany nad Labem | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 13.56 | 13.56 | |||
Přelouč | 13.59 | 14.00 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 14.03 | 14.03 | |||
Pardubice-Opočínek | 14.06 | 14.06 | |||
Pardubice-Svítkov | 14.10 | 14.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster