Os 9030 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 22.02 | 0.00 | 3 | ||
Čerčany | 0.00 | 20.16 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 20.21 | 20.21 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 20.26 | 20.26 | |||
Pecerady | 20.31 | 20.31 | |||
Týnec nad Sázavou | 20.35 | 20.36 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 20.38 | 20.38 | |||
Krhanice | 20.42 | 20.42 | |||
Prosečnice | 20.47 | 20.47 | |||
Kamenný Přívoz | 20.49 | 20.49 | |||
Jílové u Prahy | 20.55 | 21.02 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 21.08 | 21.08 | |||
Petrov u Prahy | 21.14 | 21.14 | |||
Petrov-Chlomek | 21.16 | 21.16 | |||
Davle | 21.19 | 21.20 | 2 | ||
Skochovice | 21.27 | 21.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.30 | 21.31 | 4 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.35 | 21.35 | |||
Praha-Zbraslav | 21.39 | 21.40 | 3 | ||
Praha-Komořany | 21.43 | 21.43 | |||
Praha-Modřany zastávka | 21.46 | 21.46 | |||
Praha-Braník | 21.50 | 21.50 | 3 | ||
Praha-Krč | 21.55 | 21.55 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster