R 902 | |
Řazení vlaku: 749 + 3xB249 + BDs450 + AB349 + B249 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.38 | 0.00 | III | ||
Jeseník | 0.00 | 6.33 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 6.36 | 6.36 | |||
Lipová Lázně | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Horní Lipová | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Ramzová | 7.01 | 7.02 | |||
Ostružná | 7.07 | 7.07 | 3 | ||
Branná | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Nové Losiny | 7.23 | 7.24 | |||
Jindřichov na Moravě | 7.28 | 7.28 | |||
Potůčník | 7.33 | 7.33 | |||
Hanušovice | 7.38 | 7.47 | 3 | ||
Ruda nad Moravou | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Zábřeh na Moravě | 8.15 | 8.27 | 3 | ||
Mohelnice | 8.39 | 8.40 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.00 | 9.07 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 9.23 | 9.25 | 5 | ||
Nezamyslice | 9.38 | 9.39 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 9.45 | 9.50 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 9.58 | 10.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster