Os 8011 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.20 | 0.00 | 3 | ||
Strakonice | 0.00 | 14.36 | 4 | ||
Modlešovice | 14.40 | 14.41 | |||
Čejetice | 14.44 | 14.46 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 14.49 | 14.50 | |||
Ražice | 14.54 | 14.55 | 2 | ||
Heřmaň obec | 14.58 | 14.58 | |||
Skály | 15.01 | 15.01 | |||
Protivín | 15.05 | 15.33 | 3 | ||
Protivín zastávka | 15.35 | 15.35 | |||
Milenovice | 15.38 | 15.38 | |||
Číčenice | 15.40 | 15.43 | 1/1 | ||
Záblatíčko | 15.47 | 15.48 | |||
Dívčice | 15.51 | 15.52 | 3 | ||
Zbudov | 15.55 | 15.55 | |||
Zliv | 15.59 | 16.01 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 16.08 | 16.10 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 16.17 | 16.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy