R 719 | |
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.36 | 0.00 | 5 | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 12.45 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 12.49 | 12.50 | 2 | ||
Litoměřice město | 13.08 | 13.10 | |||
Štětí | 13.26 | 13.27 | 4 | ||
Mělník | 13.36 | 13.38 | 2 | ||
Všetaty | 13.45 | 13.46 | 2/2 | ||
Stará Boleslav | 13.55 | 13.55 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 14.03 | 14.04 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.14 | 14.16 | 1 | ||
Poděbrady | 14.21 | 14.23 | 1/2 | ||
Velký Osek | 14.28 | 14.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster