EC 70 „Antonín Dvořák“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bee246 + 2xBmz245 + 2xBmz241 + WRmz815 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.10 | 0.00 | 6 | ||
Břeclav | 19.33 | 19.50 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.21 | 20.23 | II | ||
Česká Třebová | 21.24 | 21.25 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.59 | 22.00 | 3 | ||
Kolín | 22.23 | 22.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster