R 697 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 19.46 | 0.00 | 3a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 17.27 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.44 | 17.47 | 3 | ||
Děčín východ | 17.51 | 17.52 | 2 hor. | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.01 | 18.02 | 4 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.23 | 18.30 | 1/4 | ||
Mimoň | 18.45 | 18.46 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 18.59 | 19.08 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy