Os 6850/1 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.58 | 0.00 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.28 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 10.03 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 10.07 | 10.08 | |||
Bílina kyselka | 10.11 | 10.12 | |||
Bílina | 10.14 | 10.15 | 1 | ||
Chotějovice | 10.17 | 10.18 | |||
Želénky | 10.21 | 10.22 | |||
Duchcov | 10.24 | 10.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 10.28 | 10.29 | 2 | ||
Řetenice | 10.31 | 10.32 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 10.35 | 10.36 | 2 | ||
Proboštov | 10.38 | 10.39 | |||
Bohosudov | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 10.54 | 10.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 11.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 11.03 | 11.03 | 1 | ||
Neštěmice | 11.05 | 11.06 | |||
Mojžíř | 11.08 | 11.08 | |||
Neštědice | 11.10 | 11.10 | |||
Povrly | 11.12 | 11.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 11.15 | 11.16 | |||
Dobkovice | 11.19 | 11.20 | |||
Choratice | 11.21 | 11.22 | |||
Vilsnice | 11.24 | 11.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy