R 677 | |
Řazení vlaku: 363 + Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.34 | 0.00 | I | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 11.53 | 5 | ||
Kolín | 12.43 | 12.46 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 12.56 | 12.58 | 2/1 | ||
Čáslav | 13.06 | 13.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 13.19 | 13.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 13.43 | 13.44 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 13.59 | 14.02 | 3 | ||
Přibyslav | 14.13 | 14.14 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 14.27 | 14.29 | 3/1 | ||
Tišnov | 15.06 | 15.07 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 15.22 | 15.23 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster