R 673 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.34 | 0.00 | I | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 5.49 | 5 | ||
Kolín | 6.43 | 6.46 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.56 | 6.58 | 2/1 | ||
Čáslav | 7.06 | 7.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 7.19 | 7.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.43 | 7.44 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 7.59 | 8.02 | 3 | ||
Přibyslav | 8.13 | 8.14 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 8.27 | 8.29 | 3/1 | ||
Tišnov | 9.06 | 9.07 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 9.22 | 9.23 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster