Os 6412 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 13.50 | 0.00 | 4 | ||
Lysá nad Labem | 0.00 | 12.15 | 1/1 | ||
Lysá nad Labem-Dvorce | 12.18 | 12.18 | |||
Otradovice | 12.21 | 12.22 | |||
Stará Boleslav | 12.25 | 12.25 | 3 | ||
Dřísy | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Ovčáry | 12.32 | 12.32 | |||
Všetaty | 12.37 | 12.38 | 2/1 | ||
Malý Újezd | 12.43 | 12.43 | |||
Mělník | 12.46 | 12.48 | 3 | ||
Mělník-Mlazice | 12.50 | 12.51 | |||
Liběchov | 12.55 | 12.55 | 3 | ||
Štětí | 13.00 | 13.01 | 5 | ||
Hoštka | 13.07 | 13.08 | 4 | ||
Polepy | 13.13 | 13.13 | 4 | ||
Křešice u Litoměřic | 13.17 | 13.17 | |||
Litoměřice město | 13.22 | 13.24 | |||
Velké Žernoseky | 13.28 | 13.28 | 3 | ||
Libochovany | 13.33 | 13.34 | |||
Sebuzín | 13.38 | 13.38 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 13.45 | 13.46 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy