Os 5904 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.26 | 0.00 | 4 | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 5.18 | 2/4 | ||
Hamry nad Sázavou | 5.22 | 5.22 | |||
Sázava u Žďáru | 5.25 | 5.26 | 2/2 | ||
Nížkov | 5.30 | 5.30 | |||
Ronov nad Sázavou | 5.32 | 5.33 | |||
Přibyslav | 5.35 | 5.36 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 5.38 | 5.38 | |||
Stříbrné Hory | 5.41 | 5.42 | |||
Pohled | 5.44 | 5.44 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 5.47 | 5.48 | |||
Havlíčkův Brod | 5.53 | 6.02 | 2 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 6.06 | 6.07 | |||
Okrouhlice | 6.11 | 6.12 | 4 | ||
Pohleď | 6.15 | 6.16 | |||
Světlá nad Sázavou | 6.19 | 6.20 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 6.23 | 6.24 | |||
Sázavka | 6.29 | 6.29 | |||
Leština u Světlé | 6.33 | 6.34 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 6.37 | 6.38 | |||
Vlkaneč | 6.41 | 6.41 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 6.48 | 6.49 | |||
Golčův Jeníkov | 6.52 | 6.52 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 6.56 | 6.57 | |||
Čáslav | 7.02 | 7.03 | 4 | ||
Třebešice | 7.07 | 7.07 | |||
Církvice | 7.09 | 7.10 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.13 | 7.15 | 2/2 | ||
Hlízov | 7.18 | 7.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy