Os 5826 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 21.42 | 0.00 | 3 | ||
Jičín | 0.00 | 20.38 | 1 | ||
Staré Místo u Jičína | 20.42 | 20.42 | |||
Nemyčeves | 20.45 | 20.45 | |||
Jičíněves | 20.49 | 20.49 | |||
Žitětín | 20.52 | 20.52 | |||
Bartoušov zastávka | 20.54 | 20.54 | |||
Pševes | 20.57 | 20.57 | |||
Kopidlno | 21.01 | 21.02 | 3 | ||
Mlýnec | 21.07 | 21.07 | |||
Rožďalovice | 21.12 | 21.13 | 2 | ||
Ledečky | 21.16 | 21.16 | |||
Křinec | 21.21 | 21.22 | |||
Oskořínek | 21.28 | 21.28 | |||
Jíkev | 21.32 | 21.32 | |||
Veleliby | 21.37 | 21.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci