Os 5807 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 8.29 | 0.00 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 7.13 | 3 | ||
Veleliby | 7.17 | 7.17 | 4 | ||
Jíkev | 7.21 | 7.21 | |||
Oskořínek | 7.24 | 7.24 | |||
Křinec | 7.31 | 7.31 | 3 | ||
Ledečky | 7.37 | 7.37 | |||
Rožďalovice | 7.39 | 7.40 | 2 | ||
Mlýnec | 7.45 | 7.45 | |||
Kopidlno | 7.49 | 8.04 | 3 | ||
Pševes | 8.08 | 8.08 | |||
Bartoušov zastávka | 8.10 | 8.10 | |||
Žitětín | 8.13 | 8.13 | |||
Jičíněves | 8.16 | 8.16 | |||
Nemyčeves | 8.22 | 8.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 8.25 | 8.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster