Os 5673 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBp282 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.26 | 0.00 | 2 | ||
Jaroměř | 0.00 | 6.02 | 5 | ||
Semonice | 6.05 | 6.05 | |||
Černožice | 6.07 | 6.08 | |||
Smiřice | 6.10 | 6.13 | 1 | ||
Lochenice | 6.17 | 6.18 | |||
Předměřice nad Labem | 6.20 | 6.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci