Os 5631 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.50 | 0.00 | 2 | ||
Jaroměř | 0.00 | 11.01 | 3 | ||
Semonice | 11.04 | 11.04 | |||
Černožice | 11.06 | 11.07 | |||
Smiřice | 11.09 | 11.10 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 11.15 | 11.16 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.21 | 11.30 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.45 | 11.47 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster