Os 5141 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 13.17 | 0.00 | 3 | ||
Náchod | 0.00 | 12.20 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 12.23 | 12.23 | |||
Václavice | 12.28 | 12.33 | 3 | ||
Nové Město nad Metují | 12.38 | 12.43 | 1 | ||
Černčice | 12.47 | 12.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 12.49 | 12.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 12.53 | 12.53 | |||
Pohoří | 12.56 | 12.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Očelice | 13.05 | 13.06 | |||
Bolehošť | 13.09 | 13.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci