Os 5041 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.05 | 0.00 | 3 | ||
Kolín | 0.00 | 4.22 | 2 | ||
Kolín dílny | 4.25 | 4.25 | |||
Starý Kolín | 4.29 | 4.29 | |||
Záboří nad Labem | 4.33 | 4.34 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 4.35 | 4.35 | |||
Kojice | 4.38 | 4.38 | |||
Chvaletice | 4.40 | 4.40 | |||
Řečany nad Labem | 4.44 | 4.45 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 4.48 | 4.48 | |||
Přelouč | 4.51 | 4.52 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 4.55 | 4.55 | |||
Pardubice-Opočínek | 4.58 | 4.58 | |||
Pardubice-Svítkov | 5.02 | 5.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster