Os 5010 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.37 | 0.00 | 3 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 4.31 | 4 | ||
Dlouhá Třebová | 4.35 | 4.36 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 4.39 | 4.40 | |||
Ústí nad Orlicí | 4.42 | 4.43 | pražské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 4.51 | 4.52 | 1 | ||
Choceň | 4.56 | 4.57 | 2 | ||
Sruby | 5.00 | 5.00 | |||
Dobříkov u Chocně | 5.02 | 5.03 | |||
Zámrsk | 5.05 | 5.05 | 2 | ||
Sedlíšťka | 5.08 | 5.09 | |||
Uhersko | 5.13 | 5.17 | 2 | ||
Moravany | 5.21 | 5.23 | 2 | ||
Kostěnice | 5.26 | 5.26 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 5.30 | 5.30 | |||
Pardubice-Pardubičky | 5.33 | 5.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia