Os 4258 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kunovice | 21.24 | 0.00 | |||
Kojetín | 0.00 | 19.38 | 2 | ||
Bezměrov | 19.42 | 19.42 | |||
Postoupky | 19.46 | 19.46 | |||
Kroměříž | 19.51 | 20.01 | 2b/3 | ||
Hulín | 20.10 | 20.12 | 2/1 | ||
Záhlinice | 20.15 | 20.16 | |||
Tlumačov | 20.20 | 20.20 | 2 | ||
Otrokovice | 20.27 | 20.41 | 1/1 | ||
Napajedla | 20.46 | 20.46 | |||
Spytihněv | 20.49 | 20.49 | |||
Huštěnovice | 20.53 | 20.53 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.58 | 20.59 | 1/3 | ||
Uherské Hradiště | 21.05 | 21.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia