Os 3415 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.08 | 0.00 | 3 | ||
Opava východ | 0.00 | 12.33 | 1 | ||
Opava-Komárov | 12.37 | 12.37 | 1/3 | ||
Štítina | 12.41 | 12.42 | 2 | ||
Mokré Lazce | 12.44 | 12.44 | |||
Lhota u Opavy | 12.45 | 12.45 | |||
Háj ve Slezsku | 12.49 | 12.50 | 3 | ||
Jilešovice | 12.53 | 12.53 | |||
Děhylov | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 13.01 | 13.02 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 13.05 | 13.20 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 13.26 | 13.27 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 13.31 | 13.32 | 3 | ||
Ostrava-Bartovice | 13.37 | 13.37 | 1 | ||
Šenov | 13.40 | 13.40 | |||
Havířov | 13.44 | 13.47 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 13.51 | 13.51 | |||
Horní Suchá | 13.53 | 13.53 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.56 | 13.57 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.03 | 14.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci