Os 2811 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.18 | 0.00 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 0.00 | 6.33 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 6.36 | 6.36 | |||
Ostrava střed | 6.37 | 6.38 | 1/1 | ||
Havířov | 6.52 | 6.57 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 7.01 | 7.01 | |||
Horní Suchá | 7.03 | 7.03 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 7.13 | 7.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster