Os 24718 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 23.39 | 0.00 | 4 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 0.00 | 22.33 | 3 | ||
Prostějov místní nádraží | 22.36 | 22.37 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 22.43 | 22.44 | 2 | ||
Lutotín | 22.48 | 22.48 | |||
Zdětín u Prostějova | 22.54 | 22.54 | |||
Ptení | 22.58 | 23.00 | 2 | ||
Stražisko | 23.05 | 23.05 | |||
Čunín | 23.09 | 23.09 | |||
Křemenec | 23.12 | 23.12 | |||
Konice | 23.15 | 23.16 | |||
Jesenec | 23.19 | 23.19 | |||
Dzbel | 23.21 | 23.22 | 3 | ||
Šubířov | 23.27 | 23.27 | |||
Nectava | 23.34 | 23.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci