Os 24702 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 7.49 | 0.00 | 4 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 0.00 | 6.36 | 3 | ||
Prostějov místní nádraží | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Lutotín | 6.50 | 6.50 | |||
Zdětín u Prostějova | 6.54 | 6.54 | |||
Ptení | 6.58 | 7.02 | 2 | ||
Stražisko | 7.08 | 7.08 | |||
Čunín | 7.14 | 7.14 | |||
Křemenec | 7.17 | 7.17 | |||
Konice | 7.21 | 7.22 | |||
Jesenec | 7.27 | 7.27 | |||
Dzbel | 7.29 | 7.30 | 3 | ||
Šubířov | 7.36 | 7.36 | |||
Nectava | 7.42 | 7.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster