Os 2335 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 8.53 | 0.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 8.04 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 8.11 | 8.12 | |||
Prackovice nad Labem | 8.15 | 8.15 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 8.17 | 8.17 | |||
Malé Žernoseky | 8.20 | 8.20 | |||
Lovosice město | 8.22 | 8.23 | |||
Lovosice | 8.25 | 8.32 | 3 | ||
Lukavec | 8.34 | 8.35 | |||
Nové Kopisty | 8.37 | 8.37 | |||
Bohušovice nad Ohří | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Hrdly | 8.42 | 8.42 | |||
Oleško | 8.44 | 8.44 | |||
Hrobce | 8.47 | 8.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy