Sp 1954 | |
Řazení vlaku: 754 + B249 + 2xBp282 + BDs450 + A151 + 3x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.53 | 0.00 | 2 | ||
Letohrad | 0.00 | 11.32 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 11.35 | 11.36 | |||
Žamberk | 11.41 | 11.42 | 3 | ||
Bohousová | 11.49 | 11.49 | |||
Litice nad Orlicí | 11.52 | 11.53 | 2 | ||
Sopotnice | 11.57 | 11.57 | |||
Potštejn | 12.01 | 12.02 | 2 | ||
Záměl | 12.05 | 12.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 12.09 | 12.10 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 12.14 | 12.15 | |||
Častolovice | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Čestice | 12.21 | 12.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 12.28 | 12.32 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 12.39 | 12.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 12.48 | 12.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci