..: Trasa vlaku Os 19018 - JŘ 2008 :..
Os 19018
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  19.01 0.00 2
  Dobříš  0.00 17.26 1
  Stará Huť  17.28 17.28  
  Mokrovraty  17.34 17.34  
  Malá Hraštice  17.40 17.40  
  Nová Ves pod Pleší  17.46 17.46  
  Mníšek pod Brdy  17.53 17.54 2
  Rymaně  17.56 17.56  
  Čisovice  18.00 18.01 3
  Bojanovice  18.05 18.05  
  Bojov  18.07 18.07  
  Klínec  18.11 18.11  
  Měchenice  18.17 18.18 2
  Skochovice  18.21 18.21  
  Vrané nad Vltavou  18.24 18.25 4
  Dolní Břežany-Jarov  18.29 18.29  
  Praha-Zbraslav  18.33 18.34 3
  Praha-Komořany  18.37 18.37  
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44  
  Praha-Braník  18.48 18.48 3
  Praha-Krč  18.53 18.53 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy