..: Trasa vlaku Os 19013 - JŘ 2008 :..
Os 19013
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  20.03 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 18.25 3
  Praha-Krč  18.31 18.32 1/1
  Praha-Braník  18.36 18.37 3
  Praha-Modřany zastávka  18.41 18.41  
  Praha-Komořany  18.44 18.44  
  Praha-Zbraslav  18.48 18.49 3
  Dolní Břežany-Jarov  18.53 18.53  
  Vrané nad Vltavou  18.58 19.08 2
  Skochovice  19.10 19.10  
  Měchenice  19.14 19.15 2
  Klínec  19.20 19.20  
  Bojov  19.25 19.25  
  Bojanovice  19.28 19.28  
  Čisovice  19.31 19.32 2
  Rymaně  19.37 19.37  
  Mníšek pod Brdy  19.39 19.40 3
  Nová Ves pod Pleší  19.45 19.45  
  Malá Hraštice  19.50 19.50  
  Mokrovraty  19.55 19.55  
  Stará Huť  20.00 20.00  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy