Os 19013 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 20.03 | 0.00 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 18.25 | 3 | ||
Praha-Krč | 18.31 | 18.32 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 18.36 | 18.37 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 18.41 | 18.41 | |||
Praha-Komořany | 18.44 | 18.44 | |||
Praha-Zbraslav | 18.48 | 18.49 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.53 | 18.53 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.58 | 19.08 | 2 | ||
Skochovice | 19.10 | 19.10 | |||
Měchenice | 19.14 | 19.15 | 2 | ||
Klínec | 19.20 | 19.20 | |||
Bojov | 19.25 | 19.25 | |||
Bojanovice | 19.28 | 19.28 | |||
Čisovice | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Rymaně | 19.37 | 19.37 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.39 | 19.40 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 19.45 | 19.45 | |||
Malá Hraštice | 19.50 | 19.50 | |||
Mokrovraty | 19.55 | 19.55 | |||
Stará Huť | 20.00 | 20.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster