Os 19009 | |
Řazení vlaku: 2x810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 14.03 | 0.00 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 12.25 | 3 | ||
Praha-Krč | 12.32 | 12.32 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 12.36 | 12.37 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 12.41 | 12.41 | |||
Praha-Komořany | 12.44 | 12.44 | |||
Praha-Zbraslav | 12.48 | 12.49 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 12.53 | 12.53 | |||
Vrané nad Vltavou | 12.58 | 13.05 | 2 | ||
Skochovice | 13.07 | 13.07 | |||
Měchenice | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Klínec | 13.16 | 13.16 | |||
Bojov | 13.21 | 13.21 | |||
Bojanovice | 13.24 | 13.24 | |||
Čisovice | 13.28 | 13.28 | 3 | ||
Rymaně | 13.34 | 13.34 | |||
Mníšek pod Brdy | 13.36 | 13.37 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 13.43 | 13.43 | |||
Malá Hraštice | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Mokrovraty | 13.54 | 13.54 | |||
Stará Huť | 14.00 | 14.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy