..: Trasa vlaku Os 19009 - JŘ 2008 :..
Os 19009
Řazení vlaku: 2x810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  14.03 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 12.25 3
  Praha-Krč  12.32 12.32 1/1
  Praha-Braník  12.36 12.37 3
  Praha-Modřany zastávka  12.41 12.41  
  Praha-Komořany  12.44 12.44  
  Praha-Zbraslav  12.48 12.49 3
  Dolní Břežany-Jarov  12.53 12.53  
  Vrané nad Vltavou  12.58 13.05 2
  Skochovice  13.07 13.07  
  Měchenice  13.10 13.11 2
  Klínec  13.16 13.16  
  Bojov  13.21 13.21  
  Bojanovice  13.24 13.24  
  Čisovice  13.28 13.28 3
  Rymaně  13.34 13.34  
  Mníšek pod Brdy  13.36 13.37 3
  Nová Ves pod Pleší  13.43 13.43  
  Malá Hraštice  13.48 13.49 2
  Mokrovraty  13.54 13.54  
  Stará Huť  14.00 14.00  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci