..: Trasa vlaku Os 19008 - JŘ 2008 :..
Os 19008
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  11.35 0.00 3
  Dobříš  0.00 9.54 1
  Stará Huť  9.56 9.56  
  Mokrovraty  10.02 10.03  
  Malá Hraštice  10.08 10.09 2
  Nová Ves pod Pleší  10.14 10.14  
  Mníšek pod Brdy  10.20 10.21 3
  Rymaně  10.23 10.23  
  Čisovice  10.28 10.29 3
  Bojanovice  10.33 10.33  
  Bojov  10.35 10.36  
  Klínec  10.40 10.40  
  Měchenice  10.46 10.47 2
  Skochovice  10.50 10.50  
  Vrané nad Vltavou  10.53 10.59 2
  Dolní Břežany-Jarov  11.03 11.03  
  Praha-Zbraslav  11.07 11.08 3
  Praha-Komořany  11.11 11.11  
  Praha-Modřany zastávka  11.18 11.18  
  Praha-Braník  11.22 11.22 3
  Praha-Krč  11.27 11.27 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster